IRANCMS | سایت ساز آنلاین ایرانی
 • اخبار تکنولوژی
 • آموزش و معرفی سرویس های آنلاین ساخت تصاویر متحرک GIF

  تصاویر متحرک گیف (GIF) این روزها در بین کاربران بسیار محبوب هستند و نرم افزار و شبکه های معروفی همچون تلگرام و فیس بوک نیز با پشتیبانی از پخش آنها باعث افزایش محبوبیت و کاربرد شان شده اند ، اگر شما دوست دارید تصویر متحرک خود را ایجاد و با دوستان خود به اشتراک بگذارید ما در ادامه بهترین سرویس های آنلاین برای انجام سریع اینکار را معرفی و روش کار با آنها را آموزش می دهیم.

  معرفی بهترین سایت های ساخت تصاویر متحرک GIF به صورت آنلاین

  Best Free Online Animated GIF Makers

  توجه کنید که برای ساخت تصاویر GIF شما میتوانید از عکس های فریم به فریم متربط یا قسمتی از یک ویدیو استفاده کنید.

  ساخت آنلاین تصاویر گیف با Gifcreator

  سرویس آنلاین Gifcreator با توجه به بررسی های ما از نظر طراحی ، عملکرد و گزینه های مدیریتی در جایگاه بسیار خوب و قابل قبولی قرار دارد . برای ساخت تصویر گیف خود فقط کافیست عکس هایی که میخواهید در یک تصویر متحرک باشند و در نهایت فریم های انیمیشن شما میشوند را توسط دکمه Upload Images انتخاب کنید.پس از آپلود بلافاصله پیش نمایش تصویر متحرک شما در سمت راست نمایش داده میشود که خوشبختانه در این سرویس کیفیت تصویر ایجاد شده بسیار خوب و قابل قبول است.

  پس از ساخت تصویر در بخش دوم میتوانید اندازه تصویر در بخش Image Size و سرعت انیمیشن ایجاد شده را در بخش Animation Speed تعیین کنید.

  بعد از مشاهده فریم به فریم انمیشیشن ایجاد شده در بخش سوم با کلیک بر روی دکمه Create GIF Animation تصویر گیف شما ایجاد میشود و میتوانید توسط گزینه های View GIF , Download GIF , Create a new GIF آن را مشاهده ، دانلود و یا تصویر جدیدی ایجاد کند.

  همچننی دکمه های دیگری در کنار Create GIF Animation وجود دارد که میتوانند بر روی عکس GIF شما را در سرویس هایی نظیر PasswordTo و یا سایت های مشابه رمز گذاشتن روی فایل که قبلا در انزل وب معرفی کردیم پسورد و.. بگذارند
  Imgflip سرویس ساخت آنلاین تصاویر متحرک GIF

  سایت بعدی که بررسی کنیم Imgflip است ، این سرویس علاوه بر ساخت تصاویر متحرک گیف از روی عکس ها میتواند قسمتی از فایل های ویدیویی را نیز به تصویر GIF تبدیل کنید.

  در تب Video to GIF سایت میتوانید آدرس فایل ویدیویی از یوتیوب ، فیس بوک و.. را وارد کنید و یا اینکه آن را توسط دکمه Upload در سایت آپلود و سپس شروع به ویرایش کنید.

  در تب Images to GIF نیز میتوانید با آپلود عکس ها تصاویر متحرک ایجاد کنید.

  پس از آپلود عکس پیش نمایش آنها در سمت چپ نمایش داده میشود و در سمت راست تنظیماتی مثل اضافه کردن متن ، طول ، عرض ، کیفیت ، تاخیر در اجرای فریم ها و.. قرار دارد.

  همچنین میتوانید ترتیب نمایش عکس ها را نیز جابجا کنید.

  پس از انجام تنظیمات بر روی Generate GIF کلیک کنید تا تصویر شما ایجاد و برای دانلود در اختیارتان قرار بگیرد.

  ایجاد تصاویر متحرک گیف با Ezgif

  سرویس Ezgif نسبت به دو سرویس قبلی دارای تنظیمات و امکانت بیشتری برای ساخت تصاویر گیف است.این سرویس دارای امکاناتی نظیر افکت گذاشتن بر روی عکس ها ، بهینه سازی تصویر ، جداسازی تصاویر و.. است.

  برای شروع در تب GIF Maker عکس های خود را توسط دکمه Browse انتخاب و بر روی Upload کلیک کنید.

  پس از آپلود تصاویر سایت به شما پیشنهاد میدهد که آنها را برای نمایش بهتر Resize کنید که این یک گزینه انتخابی است، در بخش پایین نیز میتوانید تعداد نمایش ، تاخیر در نمایش  و.. را تنظیم کنید.

  بعد از انجام تنظیمات بر روی Animate it! کلیک کنید تا تصویر گیف شما ساخته شود.

  پس از ایجاد تصویر متحرک گزینه های مدیریتی عکس نظیر برش عکس ، تغییر سایز ، اضافه کردن افکت و متن ، تغییر سرعت و تفکیک فریم ها نمایش داده میشود که با انتخاب هر کدام از آنها به بخش مورد نظر منتقل میشود و ابزارهای مدیریتی مرتبط در اختیار شما قرار میگیرند.

  ساخت حرفه ای تصاویر متحرک به صورت آنلاین با Freegifmaker

  Freegifmaker یک سرویس بسیار خوب و حرفه ای برای ساخت تصاویر گیف است که دارای سه حالت متفاوت Animated Maker برای ساخت تصاویر گیف از عکس های دلخواه ، Animated GIF Effects برای افکت گذاشتن و متحرک کردن عکس های معمولی و Reverse GIF Maker برای ساخت تصاویر متحرک GIF برعکس از تصویر GIF دلخواه شما است.

  کار با این سرویس بسیار ساده است و کافیست تنها بر روی Create GIF هر کدام از بخش ها کلیک کنید ، سپس عکس یا عکس های مورد نظر خود  را انتخاب و افکت و تنظیمات دلخواه را بر روی آنها اعمال کنید .

  این سایت دارای افکت های بسیار متنوع و جالب و تنظیمات نسبتا خوب برای ساخت عکس متحرک میباشد.

  این سایت دارای افکت های بسیار متنوع و جالب و تنظیمات نسبتا خوب برای ساخت عکس متحرک میباشد.
  چهارشنبه 19 اسفند 1394
  افکت ها,تصاویر گیف,ساخت آنلاین تصاویر,ساخت تصاویر متحرک,سرویس های آنلاین,گیف

  كد امنيتي